Contact

OBS de Telescoop
Verdistraat 79
5343 VC Oss
0412 - 633 625
Mail naar de directie

Het Team

Er werken 1 directeur, 1 intern begeleider groep 1 t/m 3,
1 intern begeleider groep 4 t/m 8, 5 groepsleerkrachten, 1 leerkracht Taalklas, 2 onderwijsassistenten, 1 administratief medewerkster en
1 bovenschools ICT-er op obs de Telescoop.

Directie 


Arjan Barink
Tel.: 0412 633625
arjanbarink@skbo.nl
            

Intern begeleider groep 1 t/ m 3

Nadja Sikkers    
nadjasikkers@skbo.nl  

Intern begeleider groep 4 t/ m 8


Henk Junier
henkjunier@skbo.nl
            

Groepsleerkrachten


Amber Mulders
Leerkracht groep 1/2/3
a.mulders@stichtingoog.nl
Daniëlle van Tilburg
Leerkracht groep 4/5
d.vtilburg@stichtingoog.nl
Janneke de Jong
Leerkracht groep 4/5
j.djong@stichtingoog.nl
Jan Keijnemans
Leerkracht groep 6/7/8
j.keijnemans@stichtingoog.nl

     Ans Broersen
Leerkracht Taalklas
a.broersen@stichtingoog.nl

Onderwijsassistenten

Petra Strijbosch 
Onderwijsassistent groep 1/2/3
p.strijbosch@stichtingoog.nl     
           

Natalie Kevenaar
Onderwijsassistent groep 6/7/8
nathaliekevenaar@skbo.nl     

 

Administratief medewerkster


Martine Schreiber
Administratief medewerkster
m.schreiber@stichtingoog.nl










Bovenschools ICT-er


Ad Groenen
Bovenschools ICT-er
a.groenen@stichtingoog.nl